Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ples olympioniků 2012

 

Ples ve znamení pěti kruhů v Londýně
Výbornou atmosféru měl 15. ročník Plesu olympioniků v hotelu International. Ve všech prostorách tančilo na osm set olympioniků, či jejich přátel. Lednový ples byl pojat jako vstupní brána do olympijského roku 2012. To, že se uskuteční v Londýně bylo znát na každém kroku.  
Pořadatel plesu RealMedia označil jednotlivé prostory velmi příznačně. Kongresový sál nesl název Olympijský Londýn, salonky se v sobotu 21. ledna přejmenovaly na Club lordů, restaurace Lucullus byla označena jako Skotsko, restaurace Plzeňka se přejmenovala na Český dům. A konečně Champions club vystupoval pod názvem Londýnské Soho.
Účastníci plesu se mohli libovolně toulat po všech prostorách a poslechnout si program, který jim připravili umělci. Tradiční stálicí byl Josef Laufer a jeho skupina Golem. Sedm křížků není na známém zpěvákovi vůbec vidět. Různé styly střídal Reflex Show Band Ladislava Štěrbáčka, k tanci a poslechu hrál Breeze Band Jiřího Suchého, v Českém domě zněla cimbálovka skupiny Sylván Franty Uhra, v Soho jste se nemuseli obávat Mackieho Messera, protože tu zněly slavné hity šedesátých a sedmdesátých let v podání The Beatles Revival. Nástupci nejslavnější beatové skupiny minulého storočí sice neměli účesy jaké nosilo kvarteto John, Paul, George, či Ringo, ale jejich písničky měli nastudovány famózně. O vtip se snažila dvojice Josefů – Mladý a Náhlovský. Hostitele olympiády připomněli i dudáci ve skotských sukních, či předvedení sbírky lulek. Každý návštěvník si mohl vybrat to, co mu bylo nejpřijatelnější. Včetně kuchyně, protože každý sál nabízel své speciality.
Letošní ples se opravdu vydařil. A to navzdory vyšší ekonomické zátěži. Pořadatelé z RealMedia se však překonávali. Vymýšleli vše tak, aby vládla spokojenost. A ta určitě vládla. Nejen u stolu hostů z Prahy v čele s Danou Zátopovou a předsedou klubu olympioniků Oldřichem Svojanovským, ale i u sousedního stolu, obsazeném hejtmanem Jihomoravského kraje Michalem Haškem a primátorem statutárního města Brna Romanem Onderkou. Lze si jen přát, aby se ekonomická situace v naší republice uklidnila a příští ročníky prestižní společenské akce našeho klubu nesly opět pečeť vysoké kvality.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář