Jdi na obsah Jdi na menu
 


Seznam členů J-N

1. 4. 2008

Příjmení

Jméno 

Sport

Datum nar.

úmrtí 

OH

Janko

Lubomír

VES

13.11.1955

1980 Moskva 4.m. osma

 

Jelínek

Miloš

CYK

10.03.1947

1968 Mexiko 5.m. tandem,15.m.1 km ps

 

Jiřík

Jaroslav

LH

10.12.1939

1960 USA 4.m.  1968 Grenoble 2.m.

1964 Innsbruck 3.m.

Jursa

František

CYK

01.05.1933

1956 Melbourne 8.m.drah. družstva

1972 Mnichov – trenér

Jurek

Miroslav

 

 

 

 

Kaňkovský

Alois

CYK

19.07.1983

2004 Atheny 10.m. 1km dráha

 

Kapounková

- Vejrková

Jana

SG

05.09.1967

1988 Soul 7.m. družstva

Kašpárková

Šárka

A

20.05.1971

1992 Barcelona kvalif. skok vysoký

1996 Atlanta 3.m. trojskok

2000 Sydney 12.m. trojskok

Knapek

Miroslav

VES

03.03.1955

1976 Montreal 6.m. dvojka bez korm.

1980 Moskva 5.m. dvojka bez korm

Knapková

Miroslava

VES

 19.09.1980

2004 Atheny 4.m. skif

 

Kolesa

Karel

VES

31.12.1942

1968 Mexiko 5.m. osma

 

Kolář

Jiří

CYK

26.04.1947

1968 Mexiko čtvrtfin. 4 km druž./dráha

 

Komínková

- Spilková

Petronila

H

17.11.1951

1980 Moskva 5.m.

Komrsková

- Dorňáková

Zdenka

SG

25.06.1957

1972 Mnichov 29. m. jed., 5.m. družstva

Komrsková

Jana

SG

06.05.1983

2000 Sydney 29.m.

 

Konečný

Jaroslav

H

14.1.1945

1972 Mnichov 2.m.

 

Konečný

Zdeněk

BS

19.08.1936

1960 Řím 5.m.

 

Konvička

František

BS

11.08.1938

1960 Řím 5.m.

 

Konvička

Pavel

VES

25.03.1952

1972 Mnichov 10.m. osma

1976 Montreal 6.m. osma

1980 Moskva 9.m. čtyřka s korm. 

Kopecká

- Poloková

Iveta

SG

17.08.1970

1988 Soul 17.m.jed. 7.m. druž. 6.m.brad

1992 Barcelona 42. m. jed.

Kostelecký

David

SPS

12.05.1975

1996 Atlanta 31.m. trap

2000 Sydney 6.m. trap

Kozák

Jan

BS

15.07.1926

1948 Londým 7.m.

1952 Helsinky vyřazen v kalif.

Kozlíková

Lada

CYK

08.10.1979

2004 Atheny

 

Králík

 

Jiří

LH

11.04.1952

1980 Lake Placid 5.m. - brankář

1984 Sarajevo 2.m. - brankář

Křížová

- Charvátová

Olga

LYŽ

11.06.1962

1984 Sarajevo 3.m. sjezd

Kuba

Zdeněk

VES

04.03.1948

1968 Mexiko 5.m. osma

1972 Mnichov 10.m. osma

Kučírek

Ivan

CYK

25.11.1946

1964 Tokio 5.m.tandem 1972 Mnichov 5.m. tandem

1968 Mexiko 5.m. tandem

Kyněrová

Kristýna

PL

03.02.1979

1996 Atlanta 17.m. 200 vz

 

Lichtnégel

Karel

FO

30.08.1936

1964 Tokio 2.m

 

Machač

Oldřich

LH

18.04.1946

1968 Grenoble 2.m. 1976 Innsbruck 2.m.

1972 Sapporo 3.m.

Machan

Josef

SPS

18.06.1957

1980 Moskva 11.-13.m.trap

1992 Barcelona   1996 Atlanta - trenér

Machova

Michala

BS

11.09.1979

2004 Atheny 5.m.

 

Makówková

- Nováková

Šárka

A

21.02.1971

1992 Barcelona 29.m. skok do výšky

Málek

Daniel

PL

25.05.1973

1996 Atlanta 10.m.100,18.m.200m prsa

2000 Sydney 5.m.100m, 5.m. 200m prsa

Málek

Petr

SPS

26.11.1961

1988 Soul 21.m.skeet  2000 Sydney 2.m. skeet

1996 Atlanta-trenér

Marešová

Kateřina

SG

27. 01 1984

2000 Sydney 63.m. čtyřboj

 

Mašláň

František

LH

19.02.1933

1960 USA 4.m.

 

Migdau

Jan

SG

16.07.1958

1980 Moskva 6.m. družstva

 

Mikšík

Jiří

CYK

02.01.1952

1972 Mnichov stihač. družs.

 

Mikýsková

- Straková

Blanka

VES

28.10.1963

1988 Soul 5.m. čtyřka párová

Mrázek

Ivo

BS

18.01.1926

1948 Londýn 7.m. 1960 Řím - trenér

1952 Helsinky - trenér

Mrázová

Kateřina

KRS

09.07.1972

1992 Albertville 10.m.tan.páry 1998 Nagano 12.m. tan. páry

1994 Lillehammer 8.m. tan. páry

Nadrchal

Vladimír

LH

04.03.1938

1960 USA 5.m. 1968 Grenoble 2.m

1964 Innsbruck 3.m

Netrefová

- Černá

Hana

PL

17.05.1974

1992 Barcelona 14.m.400pz 16.m.400vz

Novotná

- Kovaříková

Radka

KRS

26.02.1975

1992 Albertvil 4.m. sportovní dvojice

1994 Lillehammer 6.m. sportovní dvojice

Novotníková

- Kurhajcová

Ľubica

VES

13.06.1964

1988 Soul 5.m. čtyřka párová

1992 Barcelona 6.m. čtyřka párová

Novotný

René

KRS

10.06.1963

1988 Calgary odstoupil sport. dvoj.

1992 Albertvil 4.m. sportovní dvojice

1994 Lillehammer 6.m. sportovní dvojice